DINEREN ZONDER AAN TAFEL TE BLIJVEN.
Kleine gerechten, meerdere gangen en volop ruimte om te bewegen en elkaar te spreken. Let’s Move It is een walking dinner voor events waar eten en ontmoeting samenkomen.
LET’S MOVE IT OP JOUW EVENTWALKING DINNER
DINEREN IN BEWEGING.
Gerechten die naar de gasten toe komen.
Tijdens een walking dinner serveren we meerdere kleine gerechten verspreid over de middag of avond. Gasten kunnen vrij rondlopen, gesprekken voeren en tussendoor steeds een nieuw gerecht ontvangen.
Van lichte voorgerechten tot warme hoofdgerechten en desserts: samen vormen ze een volwaardig diner, maar dan in een informele setting.

EEN VOORBEELD VAN DE OPBOUW.
Een walking dinner bestaat uit meerdere kleine gerechten die verspreid over de avond worden geserveerd.
LICHT & FRIS
Gerookte zalm, poké bowl met avocado en carpaccio.
WARM & HARTIG
Kipsaté, pizzapunt, mini-hamburger en Parmezaanse truffelfriet.
ZOET
Crème caramel en chocolademousse.
Het menu kan worden aangepast aan het type event, seizoen en dieetwensen.

VAN BEDRIJFSFEEST TOT BRUILOFT.
Let’s Move It past goed goed op events waar gasten niet de hele avond aan één tafel hoeven te zitten.
Het concept past bij bedrijfsfeesten, jubilea, bruiloften en andere gelegenheden waar eten onderdeel is van het programma.
We stemmen het aantal gangen, serveermomenten en de samenstelling van het menu af op het programma en het aantal gasten.
LET’S MOVE IT IN BEELD.



LET’S MOVE IT OP JOUW EVENT?
EEN DINER DAT MEEBEWEEGT MET JULLIE PROGRAMMA.
Stuur ons de locatie, het aantal gasten en jouw wensen.
Wij denken mee over menu, aantal gangen en het juiste tempo van de middag of avond.
